Sklep organizuje wyprzedaż kolców na ptaki

Sklep organizuje wyprzedaż kolców na ptaki

Zbliża się wiosna i wiadomo, że będzie trzeba przeprowadzić jakąś akcję promocyjną. U nas w Gdyni dużo sklepów organizuje sezonowe wyprzedaże, dlatego w tym roku i ja postanowiłem wziąć w tym udział.

Kolce na ptaki w moim domu

kolce na ptaki Postawiłem w tym roku na odstraszanie gołębi, bo widziałem ich sporo w mieście oraz w promocji pojawi się ochrona przed jaskółkami bo i mi nie dają one żyć. U mnie w domu mam wytrzymałe kolce na ptaki z Poznania, ale dzieciaki zrobiły sobie z tego zabawkę i są już tak zniszczone, że muszę zamontować nowe kolce na ptaki. Żona to mi wkoło powtarza, że konieczna jest na piętrze siatka na gołębie, to w tym roku się tym zajmę. W poniedziałek od rana zagoniłem mojego stażystę do pracy. Miał przecenić kolce na ptaki i wywiesić informację na witrynie sklepowej. Nie angażowałem go w wymyślanie żadnego hasła reklamowego, ażeby chłopak się za bardzo nie przejmować. Poza tym jak klienci zobaczą napis wyprzedaż to już będzie ich ciągnęło do mojego sklepu. Odstraszanie gołębi to ważna sprawa, bo nikt nie chce mieć na parapetach takiego towarzystwa a wiadomo co to za sobą niesie prawda? A jaskółki? Potrafią się tak wydzierać, że człowieka obudzą. Wiem co robię w tym okresie i na pewno moje kolce na ptaki rozejdą się raz dwa. Na magazynie mam jeszcze spore zapasy z zeszłego roku i mogę sobie pozwolić na tę wyprzedaż. A co tam jak w promocji będzie siatka na gołębie to też dobrze. Mam spore zapasy i tego produktu, trzeba ludziom pomóc. U nas, to już od jakiegoś czasu przesiadują gołębie, dlatego nie ma się nad czym zastanawiać. Stażysta to przyznam, że całkiem sprawnie sobie poradził z zadaniem i mnie pozytywnie chłopak zaskoczył.

Nie zdążyłem wystawić produktów na półce z promocjami a już przyszedł jakiś zainteresowany klient. No taką sprzedaż to ja bardzo lubię.

Komentarze są wyłączone