Sklep techniczny oraz kontrola nadruku

Sklep techniczny oraz kontrola nadruku

Rok temu postanowiłem, że wszystko postawię na jedną kartę i założę własną działalność gospodarczą. Zanim jednak to zrobiłem, musiałem skonsultować się z moją małżonką.

Kontrola nadruku – współpraca

kontrola nadrukuMoja żona Krystyna chciała posiadać sklep kosmetyczny, jednak ja uważałem, że lepiej będzie otworzyć unikatowy sklep techniczny, w którym będą sprzedawane sprzęgła proszkowe. Złym pomysłem byłoby założenie sklepu z kosmetykami, ponieważ w mieście już jest sześć takich punktów. Sklepów technicznych jest mało, a zapotrzebowanie na te produkty bardzo duże. Postanowiłem, że będziemy sprzedawać między innymi bardzo dobre produkty anvil covers, które charakteryzują się dobrą jakością i wytrzymałością. Nie sądziłem, że mój interes przyniesie sukces, ponieważ na początku szło bardzo opornie. Najpierw trzeba było zainwestować w produkty, jak na przykład noże krążkowe, które są przeznaczone dla pobliskich hurtowni. Postanowiłem, że z zagranicy sprowadzę również hamulec elektromagnetyczny. I to był właśnie strzał w dziesiątkę, ponieważ pobliskie hurtownie, magazyny i warsztaty zainteresowały się tymi produktami w znacznym stopniu. Firma, której zadaniem była kontrola nadruku szczególnie zawarła z nami współpracę, ponieważ co chwilę zamawiała drobniejsze elementy do swoich maszyn. Zadowolony byłem zarówno ja, jak i moi klienci. Dotychczas nie zdarzyło mi się, aby ktoś przyszedł z reklamacją. Na koniec mogę jeszcze powiedzieć o tym, jakie zadania wykonuję ja, a jakie moje żona. Otóż Krystyna nie do końca zna się na produktach anvil covers oraz na sprzęgłach proszkowych, więc to ja na razie stoję za ladą i sprzedaję. Żona zajmuje się rachunkami oraz zamówieniami, ale już wkrótce będzie także sprzedawać.

Najpierw jednak musi dokładnie poznać noże krążkowe i pozostały asortyment. Cieszę się, że z powodzeniem udało mi się rozwinąć naszą firmę. Jeśli potrzebna jest Państwu kontrola nadruku – www.emporia.pl na pewno pomoże.

Komentarze są wyłączone