Sklep z produktami Hexbug

Sklep z produktami Hexbug

 

Niedawno przeglądając internet, natrafiłam na ciekawy sklep z zabawkami. Długo przeglądałam stronę internetową tego przybytku aż w końcu postanowiłam coś zamówić. Pewnie niejeden rodzic podrapie się po głowie, czytając o tym, co kupiłam.

Skarabeusze i mrówki ze sklepu Hexbug

zabawki hexbug sklepCóż, mi się jednak mój wybór bardzo podoba. Jeśli chodzi o zabawki hexbug sklep był świetnie wyposażony. To właśnie te produkty zdobyły moje serce. Nie są to jakieś ładne laleczki czy misie do przytulania. Zamiast tego mamy do czynienia z konstrukcjami takimi, jak jakieś dźwigi czy podnośniki. Poza tym wiele produktów to po prostu robaki. Można trafić na skarabeusza. Znajdzie się też mrówka czy larwa. Larwa chyba będzie najmniej akceptowana przez rodziców. Mi tam jednak się podoba, bo właśnie jest to rzecz bardzo nietypowa. W końcu zdecydowałam się na zakup mrówki. Prawdę mówiąc, był to prezent dla mnie a nie dla dzieci, bo tych jeszcze nie posiadam. Sama lubię mieć nowe zabawki od czasu do czasu. Bawię się nimi i się tego wcale nie wstydzę. To mnie uspokaja. Lubię testować zabawki. Mam nawet swój vlog na temat obecnie dostępnych produktów, dzięki któremu rodzice wiedzą, co warto kupić swoim dzieciom, a co nie. Zabawki hexbug akurat bardzo mi się spodobały. Wiem, że nie jest to rzecz dla wszystkich, ale niektórym na pewno się spodoba. Szczególnie tym osobom, które mają dość typowych zabawek może się spodobać taki produkt. Ja tam jestem pod wrażeniem odwagi tych, co te zabawki projektowali.

Nie wiedziałabym bowiem na ich miejscu, czy spotkają się one z akceptacją wielu osób. Tu jednak okazuje się, że nie tylko mnie podobają się chodzące mrówki czy pełzające larwy. Wiele ludzi jest zafascynowanych taką nowością i użytym w zabawkach mechanizmem. Nic dziwnego, są to na pewno rzeczy nietypowe.

 

Komentarze są wyłączone