Sprawdzony zespół weselny

Sprawdzony zespół weselny

 

Niedawno była dziesiąta rocznica ślubu moja i męża. Z tej okazji chcieliśmy zrobić naprawdę spore przyjęcie. Jednak gdy zaczęliśmy liczyć gości jakich byśmy chcieli zaprosić to okazało się, że będzie to prawie tyle samo gości co na naszym weselu.

Zespół prowadzący wspaniale imprezy

popularny zespół weselny z kujawsko-pomorskiegoDlatego nie mieliśmy innego wyjścia i musieliśmy wynająć salę i nawet zespół. W sumie to będzie takie nasze drugie wesele. W sumie w tym roku mogliśmy sobie pozwolić na taką imprezę. A zresztą nie co dzień są takie uroczystości. A tak w ogóle na co dzień nie ma zbyt wielu okazji do tego żeby spotkać się w tak dużym gronie osób których się kocha i lubi. Całą organizacją zajęłam się ja. W sumie to chyba lubię zajmować się takimi sprawami. Tak sobie wymyśliłam, że dobrze byłoby gdyby udało mi się wynająć ten sam zespół, który grał u nas na weselu. W sumie były to wtedy osoby w podobnym wieku do nas także myślę, że powinni jeszcze grać. Zresztą z tego co pamiętam to wszyscy goście byli zachwyceni tym zespołem. Nie było osoby od, której usłyszałabym jakieś negatywne opinie. W sumie szybko znalazłam ich w internecie. Okazał się, że teraz jest to popularny zespół weselny z kujawsko-pomorskiego, który prowadzi bardzo dużo imprez. Miałam nadzieję, że jednak uda mi się ich wynająć. I jak się okazało to miałam sporo szczęścia bo jakaś para przełożyła wesele z przyczyn osobistych na inny termin i dlatego też wszystko się udało. Byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu bo wiedziałam, że wszyscy będą się świetnie bawić.

I tak też było. W sumie nasza rocznica ślubu była tak dobra jak wesele. Goście bawili się od białego rana. A zespół moim zdaniem grał jeszcze lepiej niż kiedyś. Oni są naprawdę świetni. Mogę wszystkim polecać akurat ich bo są to bardzo zdolne osoby.

 

Komentarze są wyłączone