Sprzedaż maszyn przemysłowych – kolumny retryfikacyjne

Sprzedaż maszyn przemysłowych – kolumny retryfikacyjne

Nazywam się Małgorzata i jestem przedstawicielką handlową. Moja praca jest bardzo ciekawa, ponieważ poznaję dużo ludzi, z którymi utrzymuję stałe relacje handlowe. W sprzedaży oferuję mieszalniki przemysłowe, które wykonywane są z materiałów najwyższej jakości.

Czy kolumny rektyfikacyjne są chodliwym produktem?

kolumny rektyfikacyjneMamy również przemysłowe wymienniki ciepła, które bardzo dobrze się sprzedają. Zawsze wożę ze sobą katalogi z produktami, który zostawiam u klienta, którego odwiedzę. Nasze trwałe kolumny rektyfikacyjne sprzedają się bardzo dobrze, ponieważ klienci znają naszą firmę i darzą nas ogromnym zaufaniem. Nasze spawanie tytanu przeprowadzane jest najnowszymi technologiami przy pomocy najnowszych maszyn. Obsługuję całe województwo kujawsko pomorskie i mam sporo pracy. Posiadam bazę stałych klientów, która powiększa się z błyskawicznym tempie. Ciągle dochodzą jacyś nowi klientki, których interesują nasze mieszalniki przemysłowe i dokonują u nas zakupów. Lubię swoją pracę, ponieważ daje mi mnóstwo satysfakcji. Jestem jedną z wielu przedstawicielek handlowych w tej firmie, ale jako jedyna osiągam tak wysokie wyniki sprzedażowe. Ostatnio sprzedałam kolumny rektyfikacyjne nowemu klientowi, dzięki czemu wykonałam miesięczny target już w połowie okresu rozliczeniowego. Właściciel firmy jest bardzo zadowolony z mojej pracy i często nagradza mnie dodatkowymi premiami. Za sprzedane przemysłowe wymienniki ciepła zawsze dostajemy prowizję, ale premie są uznaniowe i to szef decyduje komu taką premię przydzieli.

 

Chłopacy, którzy wykonują spawanie tytanu zarabiają w naszej firmie ogromne pieniądze. Ich praca jest bardzo ciężka, więc zarobki są adekwatne to wykonywanych obowiązków. Ja ze swojej pracy jestem zadowolona. Planuję wybudować dom. Jak utrzymam sprzedaż na takim poziomie to mi się uda.

Komentarze są wyłączone