Sprzedaż toreb foliowych metodą telemarketingu

Sprzedaż toreb foliowych metodą telemarketingu

Pracuję w firmie telemarketingowej w centrum Torunia. Zaczynałam dziewięć lat temu i tak pracuję do tej pory. Bardzo lubię moją pracę a także ludzi z którymi pracuję. Wykonuje swoje obowiązku od poniedziałku do piątku i co jest dla mnie najważniejsze mam wolne weekendy.

Torby foliowe – jak się sprzedaje przez telefon?

torby folioweW pracy zajmuje się sprzedażą toreb od najlepszego producenta. Dzwonię po różnych firmach czy sklepach i proponuję różnego rodzaju torby. Jak zaczynałam pracę sprzedawałam wytrzymałe torby foliowe. Torby te sprzedaje się najłatwiej. Najwięcej sklepów się na nie decyduje. Torby foliowe są najtańsze. Mają różne wielkości i są wykonane z cieńszej lub grubszej folii. Podobała mi się ta sprzedaż. Dobrze sobie radziłam. Miałam bardzo dużo klientów. Przełożony postanowił mnie przerzucić na sprzedać toreb papierowych. Tutaj sprzedaż na początku nie wyglądała różowo. Torby papierowe gorzej się sprzedawały. Były droższe. Pewnie dlatego klienci nie decydowali się na takie ilości. Torby papierowe z nadrukiem były jeszcze droższe. Nie poddawałam się. Miałam tutaj wyższą prowizję. Więc pomimo tego że nie miałam takiej dużej wysyłki zarabiałam podobne pieniądze a nawet większe. Kolejnym awansem jak to mój kierownik stwierdził było przerzucenie mnie na torby reklamowe. To była już wyższą liga i torby reklamowe były sprzedawane tylko przez najdłużej zatrudnionych pracowników.

Na początku ciężko mi się było przyzwyczaić. Musiałam nauczyć się nowych regułek ale z czasem wiedziałam jak mówić żeby trafiać do klientów. Miałam zupełnie inną branże. Klienci byli bardziej świadomi. Torby reklamowe były skierowane do specjalistycznych sklepów. Zarabiałam sporo pieniędzy. Lubiłam kontakt z ludźmi i dzięki temu na pewno było mi łatwiej.

Poczytaj więcej na stronie https://bagprint.com.pl/.

Komentarze są wyłączone