Stelaż do baldachimu

Stelaż do baldachimu

Niezbędnym elementem dla każdego noworodka jest łóżeczko, w którym maluch spędzie najwięcej chwil w ciągu pierwszego roku życia. Musi ono być wygodne i przede wszystkim bezpieczne. Dobrze dobrany materac, pościel bawełniana, osłonki na szczebelki i baldachim osłaniający.

Po co zakładać baldachimy nad łóżeczkami?

stelaże pod baldachimPierwsze dni noworodek spędza blisko mamy, bo jest często karmiony, ale w miarę upływu czasu, może on spać sam w swoim łóżeczku. Każdy rodzić wyposaża łóżeczko w materacyk, pościel, osłonki przywiązywane do szczebelków i parę przytulanek, które umilają maluszkowi chwilę. Miejsce do spania dla malucha możemy wzbogacić o specjalny baldachim, który zakłada się w miejscu, gdzie dziecko ma główkę. Stelaże pod baldachim są tworzone w taki sposób, aby pasowały na każdy rozmiar łóżeczka. Posiadają regulację szerokości i wysokości, dzięki czemu możemy je swobodnie dopasować. Aluminiowa rama stelaża jest lekka i łatwa w montażu, oraz posiada specjalne zaczepy na materiał rozciągany na nim. Baldachimy służą do ochrony dziecka przed nadmiernym światłem, owadami, oraz hałasem. Szyte są najczęściej z tiulu, lub woalu, który przepuszcza powietrze i zatrzymuje intensywne światło. Siateczkowa struktura skutecznie zatrzymuje wszystkie, nawet najmniejsze owady, mogące zakłócić spokojny sen maluszka. Materiał możemy rozciągnąć na całej długości łóżeczka, albo tylko w miejscu, gdzie dziecko ma główkę. Dla chłopców rodzice wybierają niebieskie baldachimy, a dla dziewczynek w kolorze różowym.

Baldachimy są oddzielnie sprzedawana i w każdej chwili możemy je dokupić do łóżeczka. Stanowi on świetną dekorację pokoju dziecięcego bez względu na płeć. Stelaże są produkowane w białym kolorze, za to materiał nakładany na niego, dostępny jest w wielu pastelowych kolorach.

Komentarze są wyłączone