Strona internetowa dla producenta motoreduktorów

Strona internetowa dla producenta motoreduktorów

Od kilku lat zajmuję się tworzeniem stron internetowych i mam wrażenie, że widziałem już wszystko, jednak ostatnio trafiłem na zupełnie dla siebie nową tematykę. Mój pracodawca przyjął zlecenie na stworzenie nowej strony internetowej dla producenta motoreduktorów.

Motoreduktory ślimakowe – różne modele motoreduktorów

motoreduktory ślimakoweJego obecna strona jest bardzo prosta, ma nieintuicyjna nawigację oraz pozostawia wiele do życzenia w kwestii przejrzystości. Będziemy więc stawiać ją całkowicie od podstaw zamiast dokonywać przeróbek. Najważniejszą kwestią jest odpowiedni podział menu nawigacji na informację o tym, jakie motoreduktory są sprzedawane, stąd przekierowanie na podstronę sklepu, w którym można złożyć zamówienie, do tego informacje o producencie, materiałach i technologiach. Przyda się także strona z opiniami i galerią produktów i ich zastosowań. Na ile się orientuję, motoreduktor jest wykorzystywany w bardzo wielu miejscach, szczególnie w przemyśle i produkcji, dlatego taka galeria może być naprawdę różnorodna. Musimy jednak ustalić jeszcze wiele kwestii, na przykład układ menu z listą produktów i to, w jaki sposób będą wymieniane. Nie wiem jeszcze, czy kolejność ma znaczenie czy nie, bo może klient woli, żeby motoreduktory walcowe znajdowały się na pierwszym miejscu jako jeden z jego podstawowych produktów. A może będzie wolał kolejność alfabetyczną i wówczas przed walcowymi pojawią się profesjonalne motoreduktory ślimakowe, stożkowe i planetarne. Musimy także ustalić, czy ceny będą podane przy każdym produkcie czy też nie.

 

Niektórzy nasi klienci, sprzedający bardzo wyspecjalizowane rzeczy, wolą nie umieszczać cennika na stronie i cenę ustalają indywidualnie z klientem. Może i ten będzie wolał, żeby cennik za jego motoreduktor ślimakowy czy dowolny inny nie był widoczny od razu, co daje większe pole do manewru przy ustalaniu indywidualnych cen za każde zamówienie.

Komentarze są wyłączone