Strona internetowa dla skupu i wynajmu samochodów

Strona internetowa dla skupu i wynajmu samochodów

Ostatnio wpadały same nudne zamówienia i jakoś nie miałem ochoty się nimi zajmować. Zlecałem wszystko stażyście, który pracuje u nas od jakiegoś czasu. Ja mam wolny czas a on nabiera wprawy w projektowaniu stron internetowych.

Wynajem samochodów osobowych z zagranicy

wynajem samochodów osobowychKiedy pojawił się w naszej firmie facet, który prowadzi skup samochodów dostawczych w Warszawie, to wszystko się zmieniło. Zadanie wydało mi się niezmiernie interesujące i bardzo chętnie się za nie zabrałem. Osobiście też chciałem porozmawiać z tym klientem, by w pełni poznać jego potrzeby związane z projektem. Spotkanie odbyło się u niego w firmie. Pojechałem tam w umówionym terminie. Od razu sekretarka przyniosła mi kawę i mogliśmy omówić warunki współpracy. Facet jak się okazało prowadzi również wynajem samochodów dostawczych na dużą skalę oraz od niedawna tani wynajem samochodów osobowych w Warszawie, które sprowadza z zagranicy. Sam skup samochodów dostawczych działa od kilku lat i w Warszawie ten facet jest dość znany w swojej branży. Zapytałem go czy che, aby na stronie, którą dla niego zaprojektuję pojawił się również cennik za poszczególne usługi. Zachęciłem go do tej opcji, ponieważ pozwoli ona potencjalnym klientom szczegółowo dowiedzieć się ile kosztuje wynajem samochodów dostawczych, którymi się interesują. Mam ogromną wiedzę na temat projektowania, dlatego mocno kierowałem klienta na odpowiednie tory. Skup samochodów dostawczych będzie reklamowany na samym początku. Później klient, który odwiedzi jego stronę będzie widział, że jest możliwy również wynajem samochodów dostawczych o różnych gabarytach a także wynajem samochodów osobowych z ubezpieczeniem.

Rozmowa przebiegła bardzo konstruktywnie i jak wróciłem do biura, to miałem już wszystkie niezbędne informacje, które pozwoliły mi zabrać się do pracy.

Komentarze są wyłączone