Świadkowa organizuje sesję z fotobudką

Świadkowa organizuje sesję z fotobudką

Jolanta zawsze ma jakieś szalone pomysły i jak się uprze to nikt jej nie odciągnie od żadnego pomysłu. Tym razem wpadła na genialny pomysł, ponieważ zorganizowała dla mnie niespodziankę przed ślubem.

Fotobudka się przydała

fotobudkaPrezentem od Joli była sesja zdjęciowa, która wykonał dobry fotograf. Jola jako moja świadkowa uznała, że taki prezent od niej jest obowiązkowy. Sesja zdjęciowa odbyła się w Toruniu i dobry fotograf zrobił doskonałe zdjęcia, które mi się podobały. Jola to jest równa babka, bo dużo mi pomogła. Załatwiła dla nas nawet samochód do ślubu po niższej cenie, ponieważ jej znajomy siedzi w branży. Takie auto do ślubu to fajna sprawa, bo nie mamy własnego samochodu a nie chcieliśmy angażować rodziców. Oczywiście Jola mocno się zaangażowała we wszystko i okazało się dzień przed ślubem, że będzie stała foto butka dla gości. To był kolejny jej prezent, który dość nam się spodobał. Jeśli chodzi o sesję przed ślubem to Jolanta zadbała o wszystko. Dobry fotograf o wszystkim był poinformowany przez nią i nawet nas o nic nie pytał. Jola dobrze mnie zna i wiedziała dokładnie jak powinna wyglądać sesja zdjęciowa, bym była z niej na pewno zadowolona. Czasami wyskoki Joli mnie niepokoją, ale tym razem to przeszła samą siebie. Wiedziała, że wesele jest dla mnie bardzo ważne i przyda się również fotobudka na wesela z Torunia, dlatego nieco spokojniej zorganizowała te wszystkie niespodzianki. Pewnie w innej sytuacji to taka sesja zdjęciowa wyglądałaby zupełnie inaczej. Uwielbiam tę dziewczynę, to moja najlepsza przyjaciółka.

Mimo, iż bardzo się od siebie różnimy to dogadujemy się naprawdę doskonale. Byłam też jej wdzięczna za samochód do ślubu, ponieważ był idealny i pasował do mojej osobowości. Chyba Jola zna mnie lepiej niż mój przyszły mąż. Uwielbiam tę dziewczynę.

Komentarze są wyłączone