Świetne i tanie narożniki

Świetne i tanie narożniki

Dostałam w spadku po babci ogromne mieszkanie. Zdecydowanie zbyt wielkie, aby zamieszkać w nim samej i oczywiście zbyt drogie, aby być w stanie je utrzymać z mojej pensji. Zdecydowałam zatem, że będę je wynajmować studentom z racji, iż mieszkanie znajdowało się bardzo blisko jednej z większych uczelni w moim mieście. 

Niskie ceny narożników

tanie komfortowe narożniki z funkcją spaniaWiedziałam, że aby dostosować mieszkanie pod wynajem pokoi, muszę każdy z nich przerobić na odrębną sypialne. Dwa pokoje były szczególnie duże, dlatego postanowiłam, że będą one kilkuosobowe. Mieszkanie było już w pełni umeblowane, wystarczyło jedynie rozdzielić komplety dla poszczególnych pomieszczeń. Jedyne, czego brakowało, to łóżka. Z początku był to dla mnie wielki problem. Wiadomo, że łóżka nie należą do najtańszych, a należało je dokupić w dosyć sporej ilości. Nie chciałam jednak iść na łatwiznę i kupić zdecydować się na najtańsze opcje, które z pewnością nie przetrwałyby dłuższego okresu. Było to rozwiązanie na krótką metę, ale dokupować co parę sezonów nowe łóżka? To pieniądze w błoto. Na szczęście mój problem rozwiązał się sam, kiedy zawitałam do pobliskiego sklepu meblowego. Spacerując po ogromnej hali dostrzegłam tanie komfortowe narożniki z funkcją spania. Były dosyć sporych rozmiarów, wygodne i w naprawdę niskiej cenie! Wiedziałam, że to jest dosłownie to, czego szukam. Dodatkowo jeden z nich był w kolorach, które idealnie wpasują się do mebli w pokojach, dzięki czemu nie sprawi to, że pokoje stracą na swoim uroku czy też przestaną być w pełni przytulne. Zamówiłam zatem potrzebną ilość i już wkrótce nowe narożniki stały w każdym z pokoi. Pozostały jedynie kwestie czysto kosmetyczne w postaci miłych dla oka dodatków i… gotowe.

Pokoje wyglądały naprawdę niesamowicie i ciepło. Zresztą, najwyraźniej nie tylko mi one się spodobały, bowiem tuż po zamieszczeniu ogłoszenia, dostałam mnóstwo telefonów od osób zainteresowanych wynajmem. Tuż na początku roku akademickiego, mój wynajem pokoi ruszył na całego. Dzięki temu mieszkanie nie tylko zarabia samo na siebie, ale dodatkowo zwróciły się wszystkie koszta, jakie byłam zmuszona ponieść w związku z dostosowaniem ich do studentów.

Komentarze są wyłączone