Swoje obrazy wystawiam w internetowej galerii

Swoje obrazy wystawiam w internetowej galerii

Od kilku lat maluję obrazy. Utrzymuję się z tego i w zasadzie to nawet idzie mi całkiem nieźle. Mogę nawet powiedzieć, że moje nazwisko jest w branży dosyć dobrze znane, ale pośród odbiorców nie jest jeszcze tak rozpoznawane jakbym sobie tego życzył. W każdym razie malować zacząłem od razu po studiach plastycznych, które ukończyłem na jednej z najbardziej znanych polskich uczelni.

 

Z galerią internetową współpracuję od początku

 

niedroga internetowa galeria obrazówDzisiaj bycie artystą jest znacznie trudniejsze niż kiedyś. Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że trzeba tworzyć naprawdę ciekawą sztukę, żeby z jej tworzenia się utrzymać. Przede wszystkim utrudnieniem jest to, że jest ogromna konkurencja. Artyści młodego pokolenia sprzedają swoje obrazy przez internet i w związku z tym wybór jest tam ogromny dosłownie. Ja na samym początku wystawiałem swoje obrazy na portalu aukcyjnym, ale bardzo szybko odezwała się do mnie niedroga internetowa galeria obrazów i podpisaliśmy umowę o stałej współpracy. To jest bardzo uczciwy układ, ponieważ ja maluję obrazy a oni zajmują się ich sprzedażą. Galeria, z którą współpracuję, bardzo dużo inwestuje w reklamę, dzięki czemu moje obrazy docierają do kolekcjonerów w kraju i na świecie. Od sprzedaży pobierają sobie odpowiednią prowizję, ale ja jestem z tego układu bardzo zadowolony. Nie muszę się zastanawiać jak znaleźć klientów na swoje obrazy tylko mogę skoncentrować się na tym co lubię, czyli ich malowaniu.

 

Właśnie kończę malować kolejny duży obraz o motywie marynistycznym. Teraz muszę go zawieźć do siedziby galerii. Tam zostanie sfotografowany i wystawiony do sprzedaży w internecie. Standardowo każdy mój obraz wystawiony jest na miesięczną licytację. Cenę, za jaką zostanie kupiony, ustalają zatem Ci, którym się spodoba i którzy będą chcieli go kupić.

Więcej na: https://obrazy-malarstwo.com/pl/

Komentarze są wyłączone