Szkło z grafiką w łazience

Szkło z grafiką w łazience

Łazienka jest pomieszczeniem, które można urządzić na wiele sposobów. Jest teraz kilka wiodących trendów. I w zależności od indywidualnych preferencji najczęściej są dziś łazienki urządzone w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, czy też retro.

Dobrze wykonana grafika na szkle w dobrej cenie

szkło z grafiką warszawaJa gdy urządzałam swoją łazienkę najbardziej spodobały się te nowoczesne. Jednak chciałam bardzo żeby moja nie wyglądała tak samo jak wiele innych. Chciałam żeby po prostu w jakiś sposób się wyróżniała. Zaczęłam więc szukać różnych pomysłów co zrobić żeby jednak jakoś urozmaicić tą typową ścianę, na której położone są płytki. Okazało się, że jest coś takiego jak szkło z grafiką warszawa, i że takie szkło oprócz tego, że nadaje się do kuchni, tak samo dobrze wygląda w łazience. Szczególnie na ścianie kolo wanny. Jest to taki centralny punkt mojej łazienki i tam właśnie chciałam mieć takie szkło. Jest to materiał bardzo odporny i do tego łatwo jest utrzymywać czystość. Wybrałam duże szkło z morskim krajobrazem. Mieszkam nad morzem także uwielbiam takie pejzaże. Szkło to nie kosztowało mnie dużo. Byłam pewna, że zapłacę za nie kilka razy więcej. Jednak jest to pewnego rodzaju nowość na rynku. Szkło zostało mi przysłane bardzo dokładnie zapakowane. Cały czas obawiałam się tego, czy aby na pewno dotrze do mnie całe. Jednak nie były na nim nawet najmniejszego zarysowania. Mój brat z kolegą zamontowali szkło tak jak chciałam. I nie sprawiło im to żadnych problemów.

Gdy remont łazienki się skończył mogłam podziwiać to nowe i funkcjonalne pomieszczenie.  Naprawdę to jak wygląda moja łazienka przeszło moje największe oczekiwania.Łazienka jest nowoczesna, ale zarazem jest w niej coś mojego. Dzięki temu, że jest tam to szkło czuje się w niej tak dobrze.

Komentarze są wyłączone