Szukam pracy przy produkcji wind osobowych

Szukam pracy przy produkcji wind osobowych

W szkole zawodowej miałem praktyki w dość fajnym przedsiębiorstwie, gdzie dość dużo się nauczyłem. Po ukończeniu szkoły postanowiłem poszukać zatrudnienia w firmie, gdzie produkowane są windy osobowe, ponieważ właśnie na tym świetnie się znałem.

Windy osobowe dobrze wykonane

windy osoboweNa praktykach produkowałem również windy gastronomiczne i tak naprawdę to nic nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. U nas w mieście jest mnóstwo atrakcyjnych ofert pracy i zaraz po wakacjach zabrałem się za szukanie odpowiedniego dla siebie zatrudnienia. Znalazłem przedsiębiorstwo, które produkuje windy towarowe, ale szukali tam pracownika do transportu międzynarodowego a to nie wchodziło w grę. Nawet nie mam prawa jazdy i odpuściłem sobie tę ofertę. Kilka dni później ta sama firma umieściła ogłoszenie, że szukają ludzi do działu produkcji. Chodziło o windy kuchenne, przy produkcji których miałem doświadczenie i od razu wysłałem tam swoje dokumenty aplikacyjne. Na praktykach sporo się nauczyłem i wiem dobrze jak powstają takie windy kuchenne. Moje doświadczenie na pewno zostanie wzięte pod uwagę. Napisałem także, że produkowałem rekomendowane przez wielu windy osobowe i wiem dobrze jak wykonuje się windy towarowe czy inne. Im pełniejsze doświadczenie, tym większe szanse na zdobycie tego stanowiska. Dokumenty wysłałem za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej i cierpliwie czekałem na odzew. Z telefonem w ogóle się nie rozstawałem przez ten czas. W piątek z samego rana zadzwonił ktoś do mnie z nieznanego numeru. Okazało się że zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Na miejscu było mnóstwo osób, które ubiegały się o pracę w tej firmie, ale się nie obawiałem konkurencji. Z moim ogromnym doświadczeniem to na pewno mam największe ze wszystkich szanse na tę pracę. Uda mi się.

Komentarze są wyłączone