Szukam taniej pożyczki pod zastaw nieruchomości

Szukam taniej pożyczki pod zastaw nieruchomości

Gdy Marlena wróciła z zagranicy to od razu się spotkałyśmy. Opowiedziała mi o wszystkim i zaoferowała założenie wspólnego przedsiębiorstwa. Jej pomysł od razu mi się spodobał i uznałam, ze warto wejść w tą spółkę. Potrzebowałam tylko pieniędzy.

Tania pożyczka bez bik pozwoliła mi zrealizować marzenia

tanie pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bikMam już kilka kredytów, które regularnie spłacam i chciałam znaleźć coś dodatkowo. Nie mam wyłożyć gotówki od tak i pomoc finansowa jest mi niezbędna. Doszłam do wniosku, ze muszę znaleźć rozwiązanie, które nie dość, że będzie dla mnie korzystne to na dodatek oprocentowanie będzie wyjątkowo niskie. Banki od razu skreśliłam z listy, bo mam już tam kilka kredytów i na pewno nie dostanę aż tak niskiego oprocentowania jak bym chciała. Przydałyby mi się tanie pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik, dlatego takiego właśnie rozwiązania poszukam. Już kilka lat temu korzystałam z takiej pożyczki i byłam zadowolona z obsługi a oprocentowanie było bardzo korzystne. Porozmawiałam z Marleną na ten temat i podsunęła mi namiary na swoją szwagierkę, która prowadzi punkt z pożyczkami. Marlena na naszą firmę również zamierza wziąć tam tanie pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik, ponieważ szwagierka już jej nadmieniała, że ma świetne promocje i oprocentowanie jest mocno obniżone. Umówiłyśmy się, że razem wybierzemy się do tego biura i porozmawiamy na temat dostępnych rozwiązań. Ucieszyłam się, że sama nie muszę się tym zajmować. Będzie mi dużo raźniej i na pewno szwagierka Marleny znajdzie dla nas coś ciekawego.

Wizyta w biurze była bardzo skuteczna i już po tygodniu zostały nam przydzielone pożyczki. Mogłyśmy zacząć działać w temacie założenia własnej firmy. Wynajęłyśmy lokal w świetnej lokalizacji i niebawem startujemy. Będzie super.

Komentarze są wyłączone