Szwagier daje mi swoją antenę cb lemm

Szwagier daje mi swoją antenę cb lemm

 

Kiedyś w garażu znalazłem cb radio, którego używał swego czasu mój ojciec. Nie wiedziałem czy jest sprawne, ale postanowiłem je zabrać. Takie urządzenie jest bardzo przydatne zwłaszcza, że bardzo często jestem w trasie i dużo jeżdżę.

Dzięki antenie cb od szwagra mam sprawny sprzęt

antena cb lemmSprzęt był niestety trochę wybrakowany, ponieważ był problem z anteną. Akurat odwiedził mnie szwagier i zapytał co robię. Pokazałem mu urządzenie a on powiedział, że u niego w domu jest dobra antena cb lemm, którą kupił jakiś czas temu, ale jej nie używa. Zaoferował, że mi ją da, bo on i tak nie będzie z tego korzystał. Wiedziałem, że jak będę miał nową antenę to urządzenie będzie działało bez przeszkód i chętnie przystałem na jego propozycję. Pojechaliśmy razem do jego mieszkania. Na szczęście nie mieszka daleko i mogłem of razu pojechać po tę antenę. Kiedy już weszliśmy u przyniósł mi wszystko to zauważyłem, że ta antena cb lemm jest zapakowana w oryginalnym opakowaniu. Była całkowicie nowa i nieużywana. Szwagier nie chciał za nią żadnych pieniędzy to umówiliśmy się, że zaproszę go przy okazji na piwo. Jeszcze tego samego dnia postanowiłem podłączyć cały sprzęt. Dobrze, że szwagier dał mi antenę, ponieważ teraz wszystko działa niezawodnie. Następnego dnia jechałem do Bydgoszczy to mogłem sprzęt sprawdzić na trasie. Rewelacja, ponieważ antena cb lemm sprawdza się wyśmienicie i nie ma żadnych zakłóceń. Odbiór jest idealny a zasięg bardzo obszerny. Od razu zadzwoniłem do szwagra, by raz jeszcze podziękować za wszystko.

Teraz to bez cb radia nie ruszam się nigdzie. Sprzęt jest bardzo pomocny i nie raz mi pomógł. Mogłem ominąć jakieś większe korki i dzięki temu zawsze dotarłem na czas we wskazane miejsce. Dobrze, że znalazłem ten sprzęt w garażu.

 

Komentarze są wyłączone