Tata przekazuje mi firmę, która zajmuje się wywozem gruzu

Tata przekazuje mi firmę, która zajmuje się wywozem gruzu

Mój tata prowadzi firmę. od dłuższego czasu u niego pracuję. Zawsze byłam odpowiedzialna za pilnowanie wszystkich dokumentów. Segregowałam dokumenty i miałam mailowy a także telefoniczny kontakt  klientem. Tata wczoraj zaprosił mnie na obiad i powiedział, że chciałby żebym powoli szykowała się do objęcia jego stanowiska.

Uczę się o wywozie odpadów

wywóz odpadów budowlanychOczywiście taty propozycja była dla mnie bardzo ważna. Wiem ile tata pracy i czasu poświęcił, żeby firma działała na takim poziomie jaki jest obecnie. Tata bardzo od samego początku angażował się we wszystkie formowe sprawy. Starała się spełniać wszystkie prośby swoich klientów i udało mu się wypracować bardzo dobra renomę. Wywóz odpadów budowlanych łódź jest chętnie wybierane przez klientów. W naszym mieście jest spora konkurencja ale taty firma nie ma sobie równych. Do tej pory nie musiałam się znać na negocjacjach i nie uczestniczyłam nigdy w takich rozmowach. Kiedy mój tata przejdzie na emeryturę firma nie może przejść w ręce jakiejś obcej osoby dlatego zdecydowałam się na przyjęcie propozycji od mojego taty. Tata sam zaproponował mi wsparcie i przygotowanie do objęcia jego stanowiska. Wywóz odpadów budowlanych łódź będzie potrzebne zawsze więc jeśli poznam wszystkich partnerów i będę widziała jak taką firmę prowadzić to na pewno uda mi się odnieść sukces i może jeszcze bardziej rozwinąć rodzinna firmę. Bardzo cieszyłam się, że tata tak we mnie wierzył i tak mnie wspierał.

Wsparcie na początku na pewno mi się przyda. Wywóz odpadów budowlanych łódź na pewno będzie dla mnie bardzo ważnym elementem w życiu. Postanowiłam skupić się obecnie tylko na pracy. Wszystkie inne zadania i plany na razie odkładam na bok. Muszę jak najszybciej się wszystkiego nauczyć żebym mogła zastąpić tatę.

Komentarze są wyłączone