Test stanika dla matek karmiących

Test stanika dla matek karmiących

W gazecie zobaczyłam możliwość zapisania się do testowania różnych produktów dla kobie w ciąży lub świeżo upieczonych mam. Ja jestem w piątym miesiącu ciąży. Zapisałam się do testowania bielizny ciążowej.

Cieszę się, że stanik trafił do mnie

stanik dla matek karmiącychBielizna ciążowa jest dosyć droga więc to byłaby dla mnie super niespodzianka gdyby udało mi się zakwalifikować do tego konkursu. Jeszcze nigdy nic nie wygrałam. Elegancka bielizna ciążowa, która była pokazana w magazynie zrobiła na nie spore wrażenie. Nie zdawałam sobie sprawy, że w ciąży można nosić tak piękną bieliznę. Mojemu mężowi na pewno bardzo bym się spodobała w tak pięknym komplecie. W ogłoszeniu było zapisane, ze bielizna ciążowa jest z bardzo dobrego materiału, który jest wygodny a także nie zostawia śladów na ciele. Bielizna ciążowa jest delikatna i można ją prać w pralce. Dla młodych mam było też sporo rzeczy do testowania. Moją uwagę zwrócił biustonosz do karmienia. Jeszcze nie kupowałam dla siebie takiej bielizny. Pani w sklepie poradziła mi żebym zakupiła sprawdzony przez wiele stanik dla matek karmiących jak będę pod koniec ciąży. Biustonosz dla karmiącej powinien być dobrze dopasowany. Dlatego nie zaleca się kupowanie na wyrost bo nie wiadomo jak w trakcie ciąży zmieni się nasze ciało. Niestety ja już przytyłam dziesięć kilogramów a jeszcze przede mną kilka miesięcy. Zadzwoniłam do mojej koleżanki, która miesiąc temu urodziła małą Lenkę. Powiedziałam jej żeby kupiła sobie tą gazetę i wysłała zgłoszenie to może uda jej się wygrać biustonosz do karmienia. Zawsze to frajda jak można coś za darmo dostać. Po miesięcznym testowaniu każda osoba, musi opisać dokładnie testowany produkt.

Napisać za co jest doceniany i co można by w nim zmienić. Ja wypełniłam swoje zgłoszenie i wczoraj wysłałam na poczcie. Mam nadzieję, ze wkrótce dostawę pozytywną odpowiedź.

Komentarze są wyłączone