Voucher na zabieg na ciało z Bydgoszczy

Voucher na zabieg na ciało z Bydgoszczy

 

Generalnie nie wierzyłem nigdy w konkursy organizowane w radiu czy gazetach. Na szczęście moja żona miała nieco więcej wiary w ludzi – zaowocowało to tym, że wygrała bardzo fajną nagrodę. Oddałem jej honor – w kwestii gier miała pełną rację.

Wygrała ona kupon na zabieg na ciało w Bydgoszczy

zabiegi na ciało oferowane w BydgoszczyMieszkamy na południu Polski, podczas gdy kupon dotyczył miasta z województwa leżącego bliżej centrum. Nie był to jednak dla nas problem – z chęcią chcieliśmy zwiedzić Bydgoszcz, w której jeszcze żadne z nas nigdy nie było. Wybraliśmy się tam w pierwszy weekend, który oboje mieliśmy wolny. Zapowiadała się cudowna podróż. Gdy dotarliśmy do hotelu od razu zameldowaliśmy się i poszliśmy zapoznać się z ofertą zabiegów, które mieliśmy na kuponie. Okazało się, że zabiegi na ciało oferowane w Bydgoszczy były zupełnie inne niż te, do których przywykliśmy. Było to bardzo fajne – w ten sposób zdobędziemy nowe doświadczenie. Okazało się, że miejsce to było jednym z lepszych w Bydgoszczy – mówili tak zarówno nasi znajomi z tego miasta, jak i opinie ze stron internetowych. Byliśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się trafić właśnie tutaj. Po skończeniu zabiegów było nam wyraźnie za mało. Obiecaliśmy sobie, że za dwa miesiące najpóźniej wrócimy tu, z tym, że na nieco dłużej, niż weekend. Wiedzieliśmy, że nie możemy przesadzać – nasze wypłaty nie były aż tak wysokie, ale mogliśmy pozwolić sobie na odrobinę luksusu i relaksu raz na jakiś czas. Najważniejsze było jedynie to, by za bardzo nie zagalopować się w jedną, czy też w drugą stronę – każda przesada nie była zdrowa.

Tak jak powiedzieliśmy, tak zrobiliśmy. Wróciliśmy do Bydgoszczy po sześciu tygodniach, z tym, że tym razem zostaliśmy na znacznie dłużej. Podobało nam się to znacznie bardziej, niż podczas pierwszej wizyty – tym razem nie musieliśmy się nigdzie śpieszyć.

 

Komentarze są wyłączone