W końcu mam własną garderobę

W końcu mam własną garderobę

Zawsze marzyłam o swojej własnej garderobie ale szczerze mówiąc byłam pewna, że nigdy mi się nie uda takiej mieć. W szczególności w swoim mieszkaniu, które niestety nie należy do największych. Nie jest małe ale też nie miałam osobnego pomieszczenia na swoje ubrania. Jednakże kiedy postanowiłam zrobić generalny remont mieszkania zdecydowałam, że warto to wykorzystać i postarać się spełnić swoje marzenie.

Garderoba jest moim ulubionym miejscem w domu

garderoby krakówW czasie generalnego remontu w moim mieszkaniu postanowiłam pozbyć się małej spiżarni i zmniejszyć trochę bardzo dużą jadalnie tak by udało mi się stworzyć w domu moją własną garderobę. Żeby przeprowadzić takie prace w domu musiałam zdobyć specjalne pozwolenia i zatrudnić do tego specjalną ekipę, która wyburzyła dwie ściany i stworzyła nowe pomieszczenie. To była ta trudniejsza część remontu. Później już było z górki. Wystarczyło, że w poszukałam w Internecie hasła „garderoby Kraków” i w ciągu jakiejś godziny, po przejrzeniu kilkunastu stron wybrałam firmę, która miałam wybudować dla mnie garderobę od postaw. Zdecydowałam się na garderobę na zamówienie, ponieważ chciałam by wszystkie półki idealnie pasowały do wymiarów pomieszczenia, które udało mi się stworzyć w moim mieszkaniu. Poza tym miałam określone wymagania, takie jak np. to, że chciałam by w garderobie znalazła się odpowiednia ilość półek na moje buty, a wszystkie rzeczy miały być powieszone na wieszakach. Zamówiłam też bardzo dużą szafkę z głębokimi szufladami.

Moja garderoba jest po prostu świetna. Nigdy bym się nie spodziewała, że uda mi się w mojej średniej wielkości mieszkaniu stworzyć takie wspaniałe pomieszczenie, gdzie w końcu będę mogła w ładny sposób wyeksponować wszystkie swoje ubrania i buty. W garderobie znalazło się oczywiście też specjalne miejsce na moje dodatki oraz biżuterię.

Komentarze są wyłączone