W kuchni mamy ledowe światło

W kuchni mamy ledowe światło

Mąż mnie zaskoczył bo dzisiaj wrócił szybciej do domu. Ostatnio rzadko się to zdarzało. Mąż miał do wykonania bardzo ważny projekt i musiał dłużej siedzieć w pracy. Jak wróciłam do domku to obiadek był już gotowy. Mąż dodatkowo zrobił zakupy na weekend a także był w sklepie z materiałami budowlanymi.

Mąż zamontował ledowy profil w kuchni

profil ledKiedyś rozmawialiśmy o profilu ledowym i stwierdziliśmy, że bardzo nam się przyda w naszej kuchni. Nie mieliśmy jednak długo czasu żeby po pracy jechać do takiego sklepu i temat ucichł. Mąż dzisiaj sam wszystko przygotował. Kupił profil led i od razu go zamontował jestem z niego bardzo dumna. Profil led kupił w niskiej cenie. Udało się to ze względu na promocję, która obowiązywała w sklepie. Profil led jest bardzo dobrym wyborem. Będzie nam na pewno długo służył. Dzięki niemu będziemy mogli sporo zaoszczędzić. Profil led został zamontowany przez męża pod górnymi szafkami. Teraz wszystko dokładnie widzę. Kuchnia zrobiła się jaśniejsza a światło ledowe jest bardzo przyjemne dla oka. Bardzo się ciesze, że mąż przygotował dla mnie dzisiaj aż tyle niespodzianek. Okazało się, że projekt który mąż wykonywał został bardzo dobrze oceniony w pracy. Mąż dostał podwyżkę i dzięki temu miał więcej mobilizacji na cały wieczór. Okazało się, ze to jeszcze nie koniec niespodzianek. Poza zamontowanym światłem ledowym czekała na mnie jeszcze koperta. W kopercie był bilet lotniczy w ciepłe kraje.

Normalnie nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam zawartość. Koperta znajdowała się obok opakowania po ledowym oświetleniu. Nie od razu rzuciła mi się w oczy dlatego mąż musiał mnie naprowadzić żebym zobaczyła co znajduje się koło tego opakowania. Bardzo się cieszę, że wyjedziemy razem na wakacje. Już dawno nie byliśmy na urlopie.

Komentarze są wyłączone