Wakacje w Gdańsku i dobry catering

Wakacje w Gdańsku i dobry catering

Uwielbiałam zawsze spędzać wakacje nad morzem. Co roku także starałam się jechać gdzieś indziej. Po prostu chciałam przy okazji zwiedzać ciekawe miejsca. Bo nie dość, że bardzo lubię typowe leżenia na plaży to zawsze chcę jednak zobaczyć coś więcej w miejscowościach nadmorskich, które odwiedzam.

Catering na plaży w Gdańsku

catering

Zawsze staram się wybrać także takie miejscowości, które rzeczywiście mają jakieś ciekawe atrakcje turystyczne. Lub przynajmniej gdy te atrakcje turystyczne są gdzieś w pobliżu. W sumie w województwie pomorskim byłam chyba już wszędzie. Jednak pozostał mi Gdańsk, który zostawiłam sobie właśnie na ten rok. Myślę, że w tym mieście nie będzie możliwości by się nudzić nawet gdyby pogoda nie dopisała. Wynajęłam pokój w zabytkowym hotelu, z którego był piękny widok na morze. W hotelu tym była też dobra restauracja, o której czytałam już kiedyś w internecie. Ja ceniłam sobie bardzo dobre jedzenie także bardzo mnie to ucieszyła.W sumie taka restauracja w miejscu, w którym będę spała to naprawdę fajna sprawa. W hotelu tym były także sale konferencyjne przygotowane specjalne do szkoleń.W hotelu była także sala weselna gdzie ślub brało wiele znanych osób. Można też było zamówić sobie dobry catering pomorskie z restauracji prosto na plażę. Uważam, że była to świetna opcja. Zresztą miałam nadzieję z niej skorzystać. Bardzo podobało mi się to, że nie trzeba robić sobie przerwy od plaży na obiad. Tylko obiad jest doniesiony przez obsługę hotelową prosto na plażę. I jak się okazuje wcale dodatkowo się za tą opcję nie płaci.

W sumie sam pobyt w hotelu był bardzo drogi może dlatego nie pobierano już dodatkowych pieniędzy ta tego typu opcje. Zaplanowałam podczas swojego pobytu bardzo wiele miejsc do zwiedzania. W sumie muszę z czegoś zrezygnować bo nie będę miała kiedy leżeć na plaży.

Komentarze są wyłączone