Wyjazdy językowe oczami lektora

Wyjazdy językowe oczami lektora

Nazywam się Tomasz i mam trzydzieści pięć lat. Jestem lektorem języków obcych. Szkoła, w której pracuję dość często organizuje obozy językowe na Malcie czy w Londynie. Moje wyjazdy na tego typu obozy językowe za granicą są dość częste i pełnię na nich również funkcję opiekuna.

Wyjazdy językowe do różnych państw

wyjazdy językoweLubię takie wyjazdy językowe, ponieważ można na nich dużo pozwiedzać i nauka języka dla dzieci jest o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza. W zeszłym roku były organizowane obozy językowe na Malcie i przyznam, że szalenie mi się tam podobało. Miejsce jest przepiękne i ma bardzo malowniczą okolicę. Naukę języka przeprowadzaliśmy na świeżym powietrzu, co się wszystkim bardzo podobało. Nasza w pełni ubezpiecza wszystkie wyjazdy językowe i są one dość tanie. W tej szkole uczę już kilka lat i obozy językowe organizowane są w każdym semestrze. Mamy wyjazdy językowe do różnych państw i za każdym razem szkoła organizuje dodatkowe atrakcje dla uczniów. Uważam, że takie obozy językowe za granicą są naprawdę doskonałe, ponieważ dzięki temu dzieciaki pozwiedzają inne miejsca, w których być może nigdy nie byli. Nauka języka jest dużo prostsza i dzieci łatwiej przyswajają słowa oraz uczą się wymowy. Moja córka ma jedenaście lat i zapisałem ją do szkoły, w której jestem lektorem. W przyszłym roku jak będą organizowane obozy językowe za granicą to również ona pojedzie z całą grupą. Córka lubi uczyć się języków i ma ten dryg po mnie. Cieszę się, że córka będzie uczyła się w szkole, w której jestem lektorem.

Dzięki temu jak będą obozy językowe za granicą, będę mógł w nich uczestniczyć razem z moją córką Anielką. Wszystkie wyjazdy językowe odbywają się w okresie letnim i nie kolidują z zajęciami w szkole. Czasami również w czasie ferii zimowych, ale wtedy trwają tydzień.

Komentarze są wyłączone