Wymiana drzwi w domu

Wymiana drzwi w domu

Postanowiłam nieco odnowić nasz dom. Oprócz przemalowania ścian i sufitów postanowiłam wymienić drzwi wewnętrzne. Długo się nad tym zastanawiałam aż trafiłam na korzystną ofertę w jednym ze sklepów. Przecenili drzwi polskiego producenta o ponad połowę i akurat było tyle sztuk ile potrzebowałam do naszego domu.

Najlepsza firma ślusarska w Bydgoszczy

najlepsze usługi ślusarskie w BydgoszczyWybrałam model w kolorze wenge z przeszkleniami z mlecznego szkła. Gdy firma transportowa przywiozła mi kupiony towar zostało tylko je zamontować. Musiałam więc znaleźć firmę świadczącą najlepsze usługi ślusarskie w Bydgoszczy. Z uwagi na to, że postanowiłam zmienić drzwi w całym domu potrzebuję firmy z wieloletnim doświadczeniem, której montaż nowych drzwi pójdzie bardzo sprawnie. W tym celu postanowiłam wyszukać firmy oraz przeczytać o nich opinie na forach budowlanych. Nic tak nam nie powie o firmie jak jej klienci – zadowoleni z usług bądź przeciwnie. Postanowiłam, także popytać znajomych czy nie znają jakiejś firmy godnej polecania. I tak po szerokim rozpoznaniu rynku wybrałam firmę ślusarską. Właściciel przekonał mnie, że wymian wszystkich drzwi zajmie jego firmie jeden dzień (chyba, że pojawią się nieprzewidziane utrudnienia). Fachowcy przyjechali wcześnie rano. Łącznie było 5 osób. Rzeczywiście montaż szedł im bardzo sprawnie i szybko. O godzinie osiemnastej wszystkie drzwi były już na swoim miejscu. Byłam bardzo zadowolona z usług ślusarskich tej firmy. Jeżeli ktoś znajomy będzie potrzebował zatrudnić firmę ślusarską zawsze bardzo chętnie ich polecę.

Takim sposobem ekspresowy remont domu zakończony. Kolor odświeżony i drzwi wymienione. Niby tak nie wiele a jednak robi różnicę. Następnym moim posunięciem będzie wymiana mebli w salonie. Marzy mi się piękna, drewniana komoda do tego szafka rtv oraz ława. Ale to już za jakiś czas.

Komentarze są wyłączone