Wynajmuję lokal właścicielowi biura detektywistycznego

Wynajmuję lokal właścicielowi biura detektywistycznego

 

Jestem właścicielem wielu lokali użytkowych w naszym mieście. Wynajmuję je przedsiębiorcom z różnych branż i nie narzekam na brak zainteresowania. Moje lokale znajdują się w najlepszych dzielnicach miasta i są w atrakcyjnie niskiej cenie.

Zaprzyjaźniłem się z właścicielem biura detektywistycznego

biuro detektywistyczne śląskieNiedawno zainwestowałem w kolejny lokal, który odnowiłem i postanowiłem wynająć. Pojawił się u mnie zainteresowany człowiek, który prowadzi własne biuro detektywistyczne śląskie i szukał dla siebie siedziby w naszym mieście. Zaprosiłem go do lokalu, żeby mógł go spokojnie obejrzeć i podjąć decyzję. Tutaj to jest idealne miejsce na biuro detektywistyczne śląskie, ponieważ kręci się sporo osób i na pewno nie jedną zainteresują takie usługi. Detektyw, który się u mnie pojawił był bardzo sympatycznym człowiekiem i dość sprawnie wywiązała się między nami dyskusja. Rozmawialiśmy bardzo długo a on nawet opowiedział mi jak działa jego biuro detektywistyczne śląskie i było to dla mnie niezmiernie fascynujące. Detektyw zdecydował się wynająć ode mnie lokal i zapłacił z góry za cały rok. Zapewniłem go, że w razie potrzeby śmiało może się do mnie odzywać. Od tamtego czasu bardzo często odwiedzałem jego biuro detektywistyczne śląskie. Chętnie z nim rozmawiałem i słuchałem historii, które były bardzo ciekawe. Kiedyś to ja też chciałem być detektywem, ale jakoś moje losy potoczyły się inaczej. Detektyw powiedział mi, że ja chciałbym mieć własne biuro detektywistyczne śląskie, to musiałbym najpierw zrobić licencję.

Zacząłem poważnie rozważać taką możliwość. Nie mam zatrudnienia, ponieważ utrzymuję się z wynajmu lokali. Mam mnóstwo wolnego czasu, który mógłbym przeznaczyć na dochodzenia. Muszę się koniecznie zorientować jak zdobyć taką licencję.

 

Komentarze są wyłączone