Wypożyczalnia namiotów weselnych i nie tylko

Wypożyczalnia namiotów weselnych i nie tylko

Moja bardzo dobra koleżanka planowała ze swoim narzeczonym ślub i wesele. Jednak myśleli, ze pójdą kilka miesięcy wcześniej i sala,na której im najbardziej zależało będzie wolna i będą mogli ja zarezerwować.

Najlepsza wypożyczalnia namiotów jest blisko

wypożyczalnia namiotówPo prostu z niczym się nie śpieszyli. Jednak dokładnie wymyślili sobie datę śluby i część rodziny, która mieszka za granicą została poinformowana o takiej właśnie dacie. W związku z tym z dużym wyprzedzeniem zarezerwowali sobie bilety lotnicze. Wszyscy tłumaczyli koleżance, że salę rezerwuje się nawet na dwa lata przed planowanym weselem, szczególnie taką która cieszy się dużą popularnością. Koleżanka jednak nikogo nie słuchała i zdawała się wszystko odkładać na ostatnią chwilę. W końcu trzy miesiące przed planowanym weselem poszła by zarezerwować salę. Okazało się, że wszystkie terminy są.zajęte. I jeśli teraz chce coś zarezerwować to ślub musiałby odbyć się rok później. koleżanka była załamana i zła sama na siebie. No bo miała to tak naprawdę na własne życzenie. Ktoś podsunął jej pomysł, że blisko jest przecież najlepsza wypożyczalnia namiotów i może będą mieli coś wolnego. Ślub miał w końcu odbyć się latem także namiot byłby dobrym rozwiązaniem. Taki wynajem namiotów weselnych to jest dobre rozwiązanie z wielu powodów. Koleżanka była trochę sceptycznie nastawiona do tego czy wynajem namiotów to taki dobry pomysł. Jednak szczerze mówiąc nie miała już teraz za bardzo wyjścia. W tej wypożyczalni okazało się, że jest możliwy nawet wynajem hal namiotowych, jednak tak duża powierzchnia na tą imprezę nie była potrzebna.

Na szczęście okazało się, że był jeszcze jeden namiot na taką ilość gości jaka miała być na weselu. Koleżanka inaczej sobie to wszystko wyobrażała, jednak ucieszyła się gdy zobaczyła jak wyglądają te namioty weselne.

Komentarze są wyłączone