Wypracowanie na temat projektowania elektroniki

Wypracowanie na temat projektowania elektroniki

Jak tylko nauczycielka przedstawiła tematy wypracowań, to od razu wiedziałem jaki temat mi przypadnie. Dostałem płytki drukowane, ponieważ dobrze się na tym znam i nauczycielka wiedziała, że świetnie sobie z tym poradzę.

Projektowanie elektroniki mnie interesuje

projektowanie elektronikiOd zawsze interesowały mnie obwody drukowane, co od razu zostało zauważone przez naszą nauczycielkę. Wiem, że przyszłość będę wiązał właśnie w takim kierunku, dlatego dużo mi pomaga. Często mam też zajęcia indywidualne w szkole. Wiem dobrze jak powstają płytki drukowane oraz jakie mają zastosowanie. Obwody drukowane również nie stanowią dla mnie żadnej tajemnicy. Ostatnio mocno zaczęło mnie interesować profesjonalne projektowanie elektroniki, dlatego uznałem, że wypracowania dołączę swój własny projekt! Na pewno będzie to dodatkowym atutem, ponieważ nikt w szkole jeszcze tak się nie wykazał. Na wstępie opisałem szczegółowo płytki drukowane oraz wskazałem w jakich branżach cieszą się największym zainteresowanie. Jeśli chodzi o obwody drukowane, to również poświęciłem im dużo uwagi. Na koniec zostawiłem sobie projektowanie elektroniki, ponieważ było to najtrudniejsze. Co prawda miałem wiele pomysłów i nie mogłem się zdecydować, jednak chciałem, aby mój projekt był idealny. Projektowanie elektroniki nie należy do najłatwiejszych. Trzeba też posiadać odpowiednie narzędzia. W moim domowym warsztacie za dużo nie poszaleję, ale na pewno wykonam coś niesamowitego. Płytki drukowane, które kiedyś posiadałem mocno mnie zainspirowały i w sumie w ciągu jednej nocy wykonałem projektowanie elektroniki.

Sam byłem pod ogromnym wrażeniem i nie mogłem doczekać się reakcji nauczycielki. Postarałem się i wiem, że to będzie na pewno docenione. Chciałbym dostać najwyższą z możliwych ocen. Musi mi się udać, bo jestem najlepszy w całej klasie

Komentarze są wyłączone