Zabawki marki Little Tikes

Zabawki marki Little Tikes

Znaczenie zabawek w rozwoju psychofizycznym dziecka jest ogromne, dlatego rodzice powinni kupować te artykuły rozsądnie, aby dziecko poprzez zabawę uczyło się coraz to nowych rzeczy. Przychodzi taki etap w życiu dziecka, kiedy zaczyna ono interesować się elementami tematycznymi, warto wtedy podsunąć maluchowi zabawki little tikes, naśladujące na przykład warsztat mechaniczny.

Plac zabaw dla dzieci w każdym wieku

plac zabawJest to świetna rozrywka dla chłopców, którzy poznają różne narzędzia potrzebne do naprawiania. Młody mechanik zapozna się z montażem silnika, zobaczy jak pracują elektronarzędzia, które wydają charakterystyczne dźwięki, ponadto warsztat wyposażony jest w blat roboczy, blok silnika wiertarkę elektryczną, wiertła, klucze nasadowe, młotek, gwoździe itd. Dzieci obserwując swoich ojców, bo to oni głównie grzebią przy swoich samochodach, będą mogli przenieść te czynności do swojego małego warsztatu. Gdy na dworze jest piękna pogoda, zastosowanie znajdzie domek ogrodowy little tikes z altanką, który pomoże dzieciom zorganizować werandę lub szklarnię, bawiąc się na przykład w uprawę warzyw lub kwiatów, wyobraźnia maluchów jest nieograniczona, więc na pewno będą się dobrze bawiły. Innym ciekawym pomysłem, na rozrywkę na świeżym powietrzu jest plac zabaw little tikes, wykonany z dobrej, jakości drewna i wyposażony w domek, zjeżdżalnię, swoje miejsce ma tam też huśtawka little tikes. Schodki zawiodą dzieci na werandę dużego domku z drewnianym dachem, z której można zjechać na zjeżdżalni a potem pobawić się w piaskownicy. W wesołych figlach może wziąć udział nawet dziewięcioro dzieci, których pomysły i sprawność fizyczna wprowadziłyby w zdumienie nie jednego rodzica.

 

Istotną rolę w życiu dziecka spełniają lalki, które wprowadzają dziewczynki w ich przyszłą rolę, jaką jest macierzyństwo, piękna, elektroniczna lalka baby annabell, ubrana jest w ładne śpioszki, czapeczkę i spełnia wiele funkcji, które dziewczynki obserwują u niemowląt będących w rodzinie lub wśród znajomych. Pomóżmy dzieciom systematycznie wchodzić w kolejne etapy ich życia, poznając świat, które je otacza.

Pełna oferta zabawek Little Tikes na stronie http://krasnal.sklep.pl

Komentarze są wyłączone