Zabieg oczyszczający na twarz u kosmetyczki

Zabieg oczyszczający na twarz u kosmetyczki

Kosmetyczka postanowiła zaproponować mi nowe zabiegi na twarz. Narzekałem ciągle na to, że mam problemy z cerą. Żadne domowe maseczki czy peelingi mi nie pomagały. Poszedłem więc do zaprzyjaźnionej pani, a ona powiedziała, że spróbuje mi pomóc. Najpierw miał być to delikatny zabieg oczyszczający. Nie chciała mnie bowiem naciągać na żadne drogie specyfiki.

Kiedy warto dokładnie oczyścić twarz z toksyn?

zabieg oczyszczający na twarz w BiałymstokuTa kosmetyczka, do której poszedłem, to znajoma moich rodziców. Nie jestem fanem nadmiernej pielęgnacji czy malowania paznokci. Jestem normalnym facetem. Niestety, mam jednak problemy z cerą. Bywałem już u dermatologów. Sam kupowałem różne środki kosmetyczne i nic nie pomogło. W końcu więc postanowiłem, że udam się do tej kosmetyczki. Wiedziałem, że to dobra specjalistka. Miałem okazję ją zahaczyć, ponieważ ostatnio z rodzicami często widywali się w naszym domu. Wspominałem jej o moich skórnych problemach, które zapewne sama zauważyła. Umówiłem się na zabieg oczyszczający na twarz w Białymstoku, gdzie ma ona swój gabinet. Obawiałem się, że skoro jest to zabieg dość delikatny, to pewnie mi nie pomoże. Ona jednak była innego zdania. Okazało się, że to ja się myliłem. Mimo że nie zdarła mi całego naskórka, jak wstępnie planowałem zrobić, moja twarz po kilku dniach od zabiegu wyglądała dużo lepiej. Zniknęła większa część krost, które dotąd pojawiały się tłumnie na mojej twarzy. Byłem przeszczęśliwy.

Kosmetyczka powiedziała mi, że za jakiś czas mam przyjść na drugi taki zabieg. Ogólnie co jakiś czas będę musiał je powtarzać. Nie zmartwiło mnie to jednak, bo widziałem skuteczność, a cena nie była wygórowana. Obecnie bardzo cieszę się z tego, że moja twarz wygląda po prostu ładnie i zadbanie. Zyskałem większą pewność siebie, za co jestem niezmiernie wdzięczny.

Komentarze są wyłączone