Zabiegi modelujące policzki

Zabiegi modelujące policzki

Zazwyczaj z dwóch powodów decydujemy się na zabieg polegający na powiększeniu policzków. Jednym ze sposobów jest operacja plastyczna wykonana przez chirurga plastycznego. Obecnie jednak istnieją także inne możliwości modelowania i powiększania policzków, bez użycia skalpela.

Sposoby modelowania policzków

powiększanie policzków KatowiceOperacja plastyczna dzięki, której uzyskamy powiększanie policzków Katowice, polega na wykorzystaniu specjalnie do tego przeznaczonych, sylikonowych implantów twarzy. Zazwyczaj poddajemy się temu zabiegowi kiedy mamy zbyt mocno wystające kości policzkowe, lub gdy nasza twarz jest całkowicie płaska, bez wyraźnych kości policzkowych. Operacja, jeżeli tylko jest wykonana przez doświadczonego chirurga, może dać bardzo ładny efekt. Najważniejsze jest, aby przed zabiegiem wybrać się na konsultację, porozmawiać z lekarzem który będzie wykonywał zabieg i opowie nam o przebiegu całego zabiegu. Operacja to nie jedyna możliwość modelowania naszych policzków. Do mniej inwazyjnych metod modelowania i powiększania policzków, należy ostrzyknięcie ich preparatami zawierającymi kwas hialuronowy. Można także wykorzystać naszą własną tkankę tłuszczową. Wymodelowanie policzków, jeżeli tylko będzie wykonane przez doświadczoną osobę może przynieść bardzo dobre efekty. Takie działanie znacznie odmładza twarz, nadaje jej wyrazu i trójwymiarowości. Kształt, wielkość policzków zależeć będzie od naszych indywidualnych preferencji, upodobań i oczekiwań.

Przed zabiegiem naprawdę warto dobrze przemyśleć ten temat, skonsultować się koniecznie z kompetentną osobą, która doradzi nam jaki kształt i wielkość policzków będzie pasować do kształtu naszej twarzy. Po wykonaniu zabiegu za pomocą kwasu hialuronowego igłą możemy od razu wrócić do normalnych zajęć i obowiązków.

Komentarze są wyłączone