Zabieram chłopaka do okulisty

Zabieram chłopaka do okulisty

Mój chłopak Marcin od kilkunastu lat ma prawo jazdy. Ostatnio jednak zauważyłam, że jak jedziemy gdzieś po ciemku to coraz słabiej sobie radzi. Ma zaczerwienione oczy i nie potrafi odczytać wszystkich napisów na tablicach informacyjnych. Trzeba coś z tym zrobić.

Marcin u okulisty uzyskał pomoc

okulista białystokWielokrotnie o tym rozmawiałam z Marcinem, ale nie chciał mnie słuchać. Ciągle powtarzał, że wszystko jest w porządku, ale ja wiedziałam, że jest mu potrzebny okulista białystok. W końcu udało mi się go namówić na wizytę i zapisałam go do ośrodka, do którego zawsze chodzę. Przyjmuje tam bardzo dobry okulista białystok i na pewno mu pomoże. Marcin nigdy nie nosił okularów i dużo czasu spędza przed komputerem. Jestem pewna, że jak będzie miał okulary to wszystkie jego problemy znikną. Do placówki poszliśmy razem. Wiedziałam, że będzie mu raźniej. Do gabinetu jednak wszedł sam. Dość długo za nim czekałam na korytarzu, ale to dobrze, bo wiedziałam, że okulista białystok zrobił mu wszystkie niezbędne badania. Kiedy w końcu wyszedł to trzymał w dłoni receptę na okulary. Ma dość poważną wadę wzroku i w sumie bez okularów nie powinien w ogóle prowadzić samochodu. Dobrze, że poszliśmy do tego lekarza, ponieważ teraz będzie już wszystko w porządku. Po drodze weszliśmy do salonu optycznego, bym Marcin mógł wybrać sobie jakieś ciekawe oprawki. Ja całe życie noszę okulary i zapewniałam go, że będzie tylko zadowolony. Dobrze, że mnie posłuchał. Wybraliśmy bardzo modne oprawki okularowe a na całość trzeba poczekać.

Marcin teraz cały czas chodzi w okularach i przyznał, że widzi o niebo lepiej. Dziękował mi, że zabrałam go do okulisty, ponieważ sam na pewno by się nie zdecydował. Teraz to możemy jeździć po ciemku a on wszystko bardzo dobrze widzi.

Komentarze są wyłączone