Zabranie polskiego wina do obiadu się opłaciło

Zabranie polskiego wina do obiadu się opłaciło

Wiolettę poznałem w pracy. Nasza firma jest ogromna, ponieważ zatrudnia ponad tysiąc pracowników i sądzę, że to cud, że udało się spotkać. Pracujemy w dwóch niezależnych działach i nawet ze sobą nie współpracujemy. Miałem poznać niebawem jej rodziców.

Wszyscy zachwycali się winem polskim przy obiedzie

wino polskie do obiaduWioletta w piątek zapytała mnie, czy miałbym ochotę poznać jej rodziców. Jesteśmy w poważnym związku i stąd taka decyzja. Ucieszyłem się i chciałem wypaść jak najlepiej. Zostałem zaproszony na niedzielny obiad. Uznałem, że najlepszym prezentem będzie wino polskie do obiadu, bo dzięki temu na pewno jej rodzice będą zachwyceni. Ludzie bardzo chętnie piją wino polskie do obiadu i u mnie w domu jest taka tradycja. Poszedłem do mojego ulubionego sklepu. Sprzedawane jest tam dobrej jakości wino prosto z winiarni i jest ogromny wybór. Wybiorę najlepsze wino polskie do obiadu, żeby zrobić wrażenie. Cena w tej sytuacji nie ma żadnego znaczenia. Sprzedawca zawsze mnie rozpoznaje, ponieważ często do niego przychodzę. Od razu polecił mi swoje najlepsze wino polskie do obiadu jak tylko dowiedział się na jaką okazję je potrzebuję. W niedzielę pojawiłem się u dziewczyny chwilę przed obiadem. Nie lubię się spóźniać. Wręczyłem jej mamie wino i była zachwycona. Powiedziała, że to jej najlepsze wino i była mi wdzięczna. Opłacił mi się ten zakup, ponieważ na samym wejściu zapunktowałem u rodziców Wioletty. Popołudnie było bardzo miłe i świetnie się bawiłem. Rodzice Wioletty to bardzo mili ludzie i wiem, że się dogadamy.

Wioletta w poniedziałek w pracy powiedziała, że bardzo dobrze zrobiłem przynosząc to wino na obiad. Rodzice są zachwyceni co zresztą było widać podczas posiłku. Każdy się zachwycał smakiem wina, które było na prawdę wyjątkowe.

Komentarze są wyłączone