Zajmowałam się hybrydowym malowaniem paznokci

Zajmowałam się hybrydowym malowaniem paznokci

 

Agnieszka, moja starsza siostra zawsze miała fioła na punkcie paznokci. Każdego dnia malowała je innym kolorem, który pasował co całości jej wyglądu. Podziwiałam ją, ponieważ mi nie chciałoby się tyle czasu poświęcać tylko po to, żeby każdego dnia mieć inny kolor na paznokciach. 

Oferta manicure hybrydowego w niskiej cenie

manicure hybrydowy - ŁódźKiedyś wybrałam się do salonu kosmetycznego, gdzie planowałam wykonać oczyszczanie twarzy. Był tam oferowany manicure hybrydowy – Łódź, który mnie zainteresował. Pomalowałam sobie więc paznokcie a kolo utrzymywał się ponad cztery tygodnie. Byłam zachwycona i postanowiłam kupić sobie zestaw do malowania hybrydowego. Raz dwa nabrałam we wszystkim wprawy i postanowiłam oferować swoje usługi. Klientek mi nie brakowało, ponieważ oferowałam niskie ceny za dobrą jakość. Używałam tylko najlepszych lakierów, które bardzo długo się utrzymywały. Nawet moja siostra Agnieszka postanowiła skorzystać z moich usług i zapisała się do mnie na manicure hybrydowy. Zaoferowałam jej, że paznokcie pomaluję jej w różnych kolorach, żeby mogła dopasować sobie każde ubranie i to jej odpowiadało. Z efektów była zadowolona a lakier bardzo długo jej się utrzymywał. Dopiero po roku zainwestowałam w lokal do wynajęcia, ponieważ interes mi się rozwinął i było mnie na to stać. Lokal dzieliłam na połowę z fryzjerką i świetnie nam się razem współpracowało. W międzyczasie również odbyłam wiele szkoleń i potrafiłam perfekcyjnie wykonać manicure hybrydowy. Byłam w tym najlepsza.

Ostatecznie byłam zachwycona tym jak potoczyło się moje życie. Wystarczyła wizyta w salonie kosmetycznym, gdzie wykonywali manicure hybrydowy, żeby moje życie się diametralnie zmieniło. To była zdecydowanie dobra zmiana i jestem z siebie dumna, bo osiągnęłam sukces.

 

Komentarze są wyłączone