Zaktualizowanie mapy w mercedesie

Zaktualizowanie mapy w mercedesie

Samochód odkupiłem od kumpla, który pilnie potrzebował gotówki. Dzięki temu auto udało mi się kupić za małe pieniądze i nie musiałem brać kredytu. Zawsze chciałem jeździć takim mercedesem i w końcu zrealizowałem jedno ze swoich największych marzeń.

Aktualna mapa w mercedesie 

mapy do mercedesaNajfajniejsza była nawigacja, która miała mnie poprowadzić do każdego miejsca w kraju. Niestety, ale szybko kazało się, że nie miała ona zaktualizowanych map, przez co była ona bezużyteczna. Wiele się zmieniło na polskich drogach a ja chciałem mieć wszystkie aktualne dane. Uznałem, że muszę dokonać aktualizacji mapy do mercedesa, ażeby móc z niej korzystać. Wybrałem się do autoryzowanego punktu, bo zależało mi na jakości. Nie chciałem robić tego przez internet, bo pierwszy raz miałem do czynienia z tym tematem i nie chciałem popełnić żadnego błędu. Zależało mi na sprawnej mapie w nawigacji, która będzie prezentowała aktualny stan dróg. W autoryzowanym punkcie zostałem przyjęty od ręki i pracownik dokładnie wyjaśnił mi na jakich zasadach wykonywana jest aktualizacja mapy w mercedesie. Po sprawdzeniu nawigacji dowiedziałem się, ze mapy były sprzed trzech lat. Wiedziałem już, że nie przedstawiały stanu rzeczywistego polskich dróg. Aktualizacja miała potrwać około godzinę czasu. Zaoferowano mi kawę i lekturę w postaci magazynów motoryzacyjnych. Przedstawione tam były nowe samochody, które w połowie kolejnego kwartału miały pojawić się na rynku. Wróciłem do domu z aktualną mapą.

Wyruszyłem w podróż do Bydgoszczy, gdzie nigdy wcześniej nie byłem. Mapa w samochodzie okazała się być niezawodna, ponieważ idealnie poprowadziła mnie do celu. Wiedziałem, że taką nawigacją dotrę w każde miejsce i nigdy się nie zgubię. O to właśnie mi chodziło i byłem zadowolony.

Komentarze są wyłączone