Zamówiłam remonty kominów

Zamówiłam remonty kominów

 Pracuję w dużej fabryce zajmującej się produkcją ciężkiego sprzętu. Mam zatem na co dzień do czynienia z różnymi elementami przemysłu. Nadal jednak nie znam się na wszystkim, bo sama zajmuję się sprawami kadrowymi i finansowymi firmy.

Remonty kominów stalowych były niezbędne

remonty kominów stalowychOstatnio szef poprosił mnie, żebym znalazła dobrą firmę, która podejmie się wykonania u nas zlecenia. Chodziło mianowicie o remonty kominów stalowych. Nasze były już niestety mocno zniszczone i wdała się w nie rdza. Mimo prac konserwacyjny i stosowania preparatów przeciwkorozyjnych nie udało się zatrzymać zniszczenia. Taki komin może być użytkowany, ale może być nieszczelny czy też dym może się nawet cofać z powrotem do pomieszczenia, zamiast wychodzić na zewnątrz. Nie można do tego dopuścić. Ponadto, im więcej rdzy na kominie tym większe ryzyko jest zawalenia się czy też oderwania niektórych elementów. Dlatego też remonty kominów stalowych to coś potrzebnego. Od razu zabrałam się do pracy. Niełatwo było nam jednak znaleźć w okolicy kogoś, kto podjąłby się takiego trudnego zadania. Wiadomo było, że wszystko musi być wykonane idealnie i nie zadowolimy się byle jakim wykonaniem. Dzwoniłam do wielu firm, ale żadna nie chciała nawiązać do współpracy, mimo iż dawaliśmy dobrą cenę na usługi. Na szczęście po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć firmę, która nie tylko od razu się zgodziła wykonać remonty kominów stalowych, ale nawet chciała mniejszą zapłatę niż się spodziewaliśmy. Całość prac też przebiegała im bardzo szybko, choć musieliśmy poczekać parę dni, bo musieli najpierw skończyć poprzednie zlecenie.

Najważniejsze jest jednak, że znaleźliśmy odpowiednie osoby do odpowiednich zadań. Nasze kominy zostały wyremontowane, a szef cieszył się, że udało mi się znaleźć taką dobrą firmę, która to wykonała.  

Komentarze są wyłączone