Zapachowe sklepy

Zapachowe sklepy

 

Jak powszechne wiadomo kobiety uwielbiają, kiedy wokoło pięknie pachnie. W celu nadania niepowtarzalnego klimatu swojej domowej przestrzeni często sięgają po świece zapachowe albo kominki na woski. Różnią się przede wszystkim czasem palenia, ale także ceną. Co zatem warto kupić?

Dom pachnący Yankee Candle

Amerykańyankee candle sklepska marka Yankee Candle wiedzie prym wśród producentów. W swojej ofercie ponad sto pięćdziesiąt różnego rodzaju zapachów. Niestety nie wszystkie są dostępne w Polsce. Większość możemy kupić online. Najmniejsze, samplery pakowane są w plastikową folię. Największą popularnością cieszą się świece, które dostępne w kilku rozmiarach. Duże, średnie i małe umieszczane są w słoikach ze specjalnymi wieczkami oraz naklejkami z nazwą zapachu. Wszystkie świece są wykonywane z wysokiej jakości naturalnych składników. Zapach jest intensywny, trwały i długo się palą. Jeżeli jesteśmy miłośnikami, którejś woni warto zainwestować w świecę. Jeżeli natomiast lubimy różne zapachy do gustu przypadną nam woski.  Są to mniejsze wersje świec, które roztapiamy w kominku podgrzewanym zwykłym tealightem. Możemy wybrać również olejki zapachowe, pałeczki, kilka form zapachów do samochodów oraz wkłady do zapachów elektrycznych. Ponad to możemy zaopatrzyć się w kominek do wosków i olejków oraz akcesoria ułatwiające palenie świec. Najlepszym miejscem na zakup będzie yankee candle sklep stacjonarny, ponieważ będziemy mogli zdecydować, które zapachy nam się podobają.

Przeglądając ofertę firmy każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno świece jak i woski nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalny zapach, a ich światło romantyczny klimat. Idealnie sprawdzą się zarówno u długoletnich miłośników palenia świec, jak i u osób, które swoją zapachową przygodę dopiero zaczynają.

 

Komentarze są wyłączone