Zdecydowałam się na pracę w firmie z usługami budowlanymi

Zdecydowałam się na pracę w firmie z usługami budowlanymi

Znalazłam ciekawe ogłoszenie w gazecie lokalnej. Jestem studentką ostatniego roku na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Moja uczelnia znajduje się w miejscowości Grudziądz. Studiuję tam na studiach zaocznych.

Usługi budowlane na najwyższym poziomie

usługi budowlane Mieszkam z rodzicami w domku z ogrodem w miejscowości Toruń. Ogłoszenie o prace, które znalazłam jest skierowane jakby specjalnie dla mnie. Firma budowlana poszukuje pracownika do recepcji. Zakład budowlany jest na rynku od pięciu lat. Jest to znana i ceniona firma budowlana w naszym regionie. Firma budowlana podejmuje się wielu zleceń. Ostatnio zbudowała osiedle zamknięte nawet w okolicy, w której mieszkam. Mieszkania są bardzo nowoczesne a wszystkie usługi budowlane w niskich cenach w Grudziądzu wykonane przez pracowników są podobno na najwyższym poziomie. Firmy budowlane w dzisiejszych czasach bardzo walczą o nowe zlecenia. Jest spora konkurencja na rynku. W naszym mieście jest kilka firma, które zajmują się wykonywanie prac budowlanych. Postanowiłam zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko w recepcji. Zakład budowlany gwarantował dobre wynagrodzenie i pracę wyłącznie w tygodniu. To było dla mnie bardzo ważne ponieważ, muszę skupić się jeszcze trochę na moich studiach żeby nie mieć żadnych problemów przy zaliczaniu końcowych egzaminów. Firma budowlana była otwarta dzisiaj od dziesiątej. Postanowiłam osobiście podjechać z dokumentami. Uważam, że takie sprawy powinno się załatwiać osobiście a nie przez internet. Zakład budowlany był pięknie urządzony. Pani kadrowa przeprowadziła od razu ze mną rozmowę.

Stwierdziła, że nadaje się na to stanowisko. Powiedziała mi jakie usługi budowlane firma wykonuje u swoich klientów. Na początku we wszystkie obowiązki wprowadzi mnie pani Marta, która jest w ciąży i niedługo odchodzi na zwolnienie lekarskie.

Komentarze są wyłączone