Znajomi kupili dom drewniany pod klucz

Znajomi kupili dom drewniany pod klucz

Nasi znajomi niedawno przeprowadzili się na wieś. W sumie to naprawdę wszyscy byli bardzo zdziwienie gdy się o tym dowiedzieli. Każdy z nas zdawał sobie sprawę z tego, że znajomi są w trakcie poszukiwania mieszkania.

Domy drewniane pod miastem

domy drewniane pod kluczWidzieli już naprawdę dużo mieszkań jednak żadne z nich nie spełniało ich oczekiwań. Znajomi chcieli kupić naprawdę duże mieszkanie. Mnie na takie nie byłoby na pewno stać. Jednak oni zarabiają naprawdę dobrze. W końcu znajomi zadzwonili do nas i powiedzieli, że będą teraz mieszkać na wsi pod miastem. Tam budują domy z bali i oni taki jeden dom sobie kupują. Ja nawet nie wiedziałam o tym, że znajomi chcieli mieszkać w domu. Jednak nie każdy chce. Znajomi powiedzieli nam, że te domy z bali pod klucz kosztują praktycznie tyle co duże mieszkanie. Także jak dla nich lepszy będzie taki dom. Te domy drewniane z bali znajdują się pod miastem, ale naprawdę blisko. I można tam dojechać nawet autobusem podmiejskim. Także jest to naprawdę dobra wiadomość dla mnie bo ja nie mam samochodu. Te domy drewniane pod klucz znajomi znaleźli całkiem przypadkowo. Po prostu oglądali różne inwestycje pod miastem. Tak z czystej ciekawości. I wtedy okazało się, że są budowane te domy z bali całoroczne, których też na początku nie sprawdzili. Myśleli po prostu, że takie domy jeśli chodzi o cenę są poza ich zasięgiem finansowym. Jednak koleżanka wieczorem całkiem przypadkowo weszła w szczegóły tej inwestycji i wtedy zobaczyła koszt takiego domu. Wtedy wiedzieli już, że następnego dnia rano muszą tam jechać i obejrzeć te domy.

Praktycznie od razu podjęli decyzję o kupnie. Teraz już za parę dni będą przewozić do domu swoje rzeczy. A ja nie mogę się wprost doczekać tego kiedy zaproszą mnie do siebie i będę mogła sam zobaczyć ten dom z bali.

Komentarze są wyłączone