Zostałem zatrudniony do centrum logistycznego, mam wms program

Zostałem zatrudniony do centrum logistycznego, mam wms program

Postanowiłem przeprowadzić się z Torunia do Poznania. W Toruniu pracowałem na stanowisku magazynier. Pracowałem w firmie telekomunikacyjnej. Przygotowywałem przesyłki dla klientów. Do moich obowiązku należało pakowanie paczek i drukowanie dokumentów wysyłkowych.

Program wms to nowość dla mnie

wms programPracowałem z miłymi ludźmi. Zarządzanie magazynem odbywało się na bardzo wysokim poziomie. Moja siostra, która mieszka w Poznaniu. Powiedziała mi, że koło jej pracy otwierają duże centrum logistyczne. Firma rozpoczęła właśnie rekrutację i szukają magazynierów i kierowników różnych szczebli. Postanowiłem spróbować. Wysłałem swoje dokumenty i zostałem zatrudniony. Dzisiaj przewożę swoje rzeczy. Centrum logistyczne, w którym będę pracował jest bardzo nowoczesne. Pracę zaczynam za dwa tygodnie. Od poniedziałku zaczynam szkolenie z systemu wms. Program ten jest przeznaczony do wszelkich procesów, które zachodzą w magazynie. Program magazynowy , na którym będę pracował jest podobno zza granicy. Tyle dowiedziałem się na rozmowie kwalifikacyjnej. Wszystkie szczegóły poznam za dwa dni. Jestem po pierwszym dniu szkoleni. Program magazynowy jest dosyć skomplikowany. System wms trzeba dokładnie poznać. Trzeba wiedzieć w jakich sytuacjach pomaga w pracy. Co i kiedy należy zaznaczyć w trakcie dostawy a co w trakcie wysyłki. Zarządzaniem magazynem dzięki temu programowi ma być prostsze i mniej skomplikowane. Profesjonalny wms program był nowy nie tylko dla mnie. System wms nie jest na razie za bardzo znany w naszym kraju i na szczęście wszyscy nowi pracownicy, którzy zostali zatrudnieni nie mieli z nim wcześniej styczności.

Programu uczy nas specjalista który wszystko dokładnie tłumaczy. Pod koniec szkolenia już wszystko rozumiałem., mam nadzieję, ze w trakcie pracy nie będę miał problemów.

Komentarze są wyłączone